نظرسنجی

بازدیدکنندگان محترم در حال حاضر ،نظرسنجی فعالی وجود ندارد.

زندگینامه

شهرام كوسه غراوي در روستاي تمر قره قوزي كلاله متولد گرديده است ، كه پس از آن به زادگاه جدش مراوه تپه بنا به شغل پدرش (معلمي) عزيمت نمودند. پدر نامبرده حاج ايل محمد كوسه غراوي در اوايل انقلاب به عنوان نماينده آموزش و پرورش و رياست دبيرستان هاي بخش مراوه تپه در خدمت مردم آنجا بوده است.

شهرام كوسه غراوي پس از اتمام دوران ابتدايي و راهنمايي در دبيرستان شهيد قويدل مراوه تپه در رشته علوم انساني مشغول به تحصيل شده اما با تشويق اطرافيان پس از ۲ سال تحصيل در تابستان با گذراندن درسهاي تقويتي در رشته علوم تجربي قبول شده و ديپلم تجربي را از دبيرستان مطهري گنبد اخذ نموده است. پس از اتمام سربازي، ايشان با توجه به علاقه و استعداد در رشته رياضي امتحان داده و موفق به قبول شدن در رشته مهندسي عمران شد. نامبرده در ترم آخر تحصيل به علت ذوق و علاقه، جهت كار موفق به ورود به يك شركت ساختماني كه از شركتهاي بين المللي و معروف ايران و هم چنين داراي گريد يك از سازمان مديريت مي باشد ، به مدت ۷ سال به عنوان رئيس كارگاه و مهندس اجرايي مشغول به كار بود.

نامبرده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد MBA و دانشجوی دوره DBA گرایش (دکتری استراتژیک) می باشد. شهرام غراوي در سال ۷۷ با تشكيل شركت ساختماني يورت گستر به سمت مدير عامل انتخاب و موفق به احداث پروژه هاي بزرگ مدرسه سازي در استان گلستان شد كه لوح هاي تقدير فراوان به عنوان پيمانكار برتر استان در امر مدرسه سازي را دارا مي باشد. به علت علاقه قلبي به وطن خود، مراوه تپه جهت باقيات و صالحات در حال احداث پروژه كانون پرورش فكري با هزينه اوليه هفتصد ميليون ريال مي باشد و اميدوار است تا آخر عمر چندين پروژه جهت صفاي دل خود احداث نمايد. ايشان عضو مجمع خيرين مدرسه ساز استان بوده كه زميني به مساحت ۲۵۳ متر مربع در مراوه تپه به آموزش و پرورش اهدا نموده است. اجراي نماي آجري حوزه علميه مراوه تپه و سيستم گرمايش آن حوزه از كارهاي ايشان مي باشد. غراوي ناظر و طراح حوزه علميه شهرستان كلاله نيز مي باشد كه نظارت آن را جهت رضاي خدا بدون هيچ گونه چشم داشتي انجام مي دهد و كمك هاي مالي نيز به آن حوزه اهدا نموده است. از كارهاي ديگر ايشان طراحي و نظارت سايبان مسجد مالاي شيخ گنليك و چندين مسجد ديگر مي باشد. نامبرده از كمك مالي و معنوي به تمام مساجد استان مضايقه ننموده اند، چون فقر و سختي را چشيده و حال كه از توان مالي برخوردار است، تمام تلاش خود را براي مدرسه سازي، مسجد سازي و كمك به ايتام و فقرا و مستمندان بسيج نموده اند.

از مسئوليت هاي ايشان نيز رئيس هيئت مديره شركت خدماتي يورت گستر شمال، عضو انجمن پيمانكاران استان گلستان، عضو نظام مهندسي و پايه يكم عمران، عضو كميته كنترل نقشههاي نظام مهندسي شهرستان گنبد و مدير عامل صندوق رفاه نظام مهندسي گنبد با اخذ بيشترين آراء و... مسئوليت هاي ديگر مي باشد.

 در سال ۱۳۹۵ و در تاریخ دهم اردیبهشت با رای مردم به عنوان نماینده دهیمن دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه مینودشت،گالیکش ،کلاله و مراوه تپه انتخاب شدند.