نظرسنجی

بازدیدکنندگان محترم در حال حاضر ،نظرسنجی فعالی وجود ندارد.
جلسه فوق العاده نماینده محترم شرق گلستان و رییس سازمان مدیریت بحران کشور
شنبه,13 شهریور,1395 - 20:55
جلسه فوق العاده نماینده محترم شرق گلستان و رییس سازمان مدیریت بحران کشور

جلسه نماینده محترم شرق گلستان با اقای مهندس نجار معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور درباره سیل اخیر استان گلستان جهت انتقال کامل مشکلات مطرح شده مردم .

مهندس شهرام غراوی نماینده محترم شرق گلستان در پی واقعه اخیر و جاری شدن سیل عظیم در این استان که منجر به فوت چهار نفر از گلستانی های عزیز ( سه نفر در شهرستان مراوه تپه و یک نفر در آزادشهر ) شده است جلسه فوق العاده ای با رییس سازمان مدیریت بحران کشور و معاون وزیر کشور ، جناب مهندس نجار داشتند  که طی این جلسه طرح کوچ بیست روستا در منطقه مراوه تپه و الزامات ضروری جهت پیشگیری و کاهش اثرات بلایای طبیعی همچون سیل ، مورد  بحث و گفتگوی مفصلی قرار گرفت .

با توجه به اینکه اغلب روستاهای شهرستان مراوه تپه در مسیر سیلاب یا در حاشیه رودخانه قرار دارند طی سالهای متمادی خسارات جانی و مالی زیادی به مردم این منطقه وارد شده است که رسیدگی جدی دولت را لازم می دانیم تا خسارات به کمترین حد ممکنه کاهش یابد.
 در ادامه این جلسه ، مهندس نجار نیز ابراز همدردی خود با خانوداه های خسارت دیدگان را اعلام نموده و از نماینده مجلس این منطقه بخاطر تشکیل این جلسه تشکر و قدردانی کردند.
" سیزدهم شهریور 1395 "
www.ghrravi.ir

برچسب ها :
تعداد بازدید : 320 | تعداد نظرات : 0

ارسال نظر
نام
ایمیل
وب سایت
متن نظر  
  لطفا حاصل عبارت را در باکس مقابل وارد نمایید:
=2+7