نظرسنجی

بازدیدکنندگان محترم در حال حاضر ،نظرسنجی فعالی وجود ندارد.

سوابق اجرایی و کاری

شهرام كوسه غراوي چهره سیاسی مستقل متولد روستای تمر قره قوزي كلاله ،ساکن گنبد کاووس تحصیلات ابتدایی را در مدرسه بهرام گنبد کاووس، بزرگمهر مراوه تپه و تحصیلات راهنمایی را در مدرسه ملانفس و داریوش گنبد کاووس وشهید قویدل مراوه تپه به اتمام رسانید

 ایشان پس از دو سال تحصیل در رشته علوم انساني در دبیرستان شهید قویدل  با تشويق اطرافيان در تابستان با گذراندن درسهاي تقويتي در رشته علوم تجربي ادامه تحصیل و ديپلم تجربي را از دبيرستان مطهري گنبد کاووس اخذ نمود..

 پس از اتمام سربازي، ايشان با توجه به علاقه و استعداد در کنکور در رشته رياضي امتحان داده و موفق به قبولی در رشته مهندسي عمران(راه و ساختمان) شد.

نامبرده در ترم آخر تحصيل به علت ذوق و علاقه، جهت كار موفق به ورود به يك شركت ساختماني كه از شركتهاي بين المللي و معروف ايران و هم چنين داراي گريد يك از سازمان مديريت مي باشد ، به مدت ۷ سال به عنوان رئيس كارگاه و مهندس اجرايي مشغول به كار بود.

ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) وفوق لیسانس مطالعات منطقه ای خلیج فارس و دکترای حرفه ای کسب وکار (DBA) ودکترای کار افرینی از دانشگاه ازاد  می باشد.

شهرام غراوي در سال ۷۷ با تشكيل شركت ساختماني يورت گستر به سمت مدير عامل انتخاب و موفق به احداث پروژه هاي بزرگ مدرسه سازي در استان گلستان گردید كه لوح هاي تقدير فراوان به عنوان پيمانكار برتر استان در امر مدرسه سازي را دارا مي باشد. به علت علاقه قلبي در شهر مراوه تپه جهت باقيات و صالحات پروژه كانون پرورش فكري با هزينه حدود یک میلیارد تومان را به نام مرحوم پدرش حاج ایل محمد غراوی احداث نمود.

ايشان چندین سال  نایب رییس مجمع خيرين مدرسه ساز استان و رییس مجمع خیرین شهرستان مراوه تپه  بود كه زميني به مساحت ۲۵۳ متر مربع در مراوه تپه به آموزش و پرورش شهرستان اهدا نموده است. اجراي نماي آجري حوزه علميه مراوه تپه و سيستم گرمايش آن حوزه از كارهاي ايشان مي باشد. غراوي ناظر و طراح  حوزه های علميه شهرستان های فراوانی  نيز بوده است كه نظارت آن را جهت رضاي خدا بدون هيچ گونه چشم داشتي انجام داده  و كمك هاي مالي نيز اهدا نموده است. نامبرده از كمك مالي و معنوي به تمام مساجد استان مضايقه ننموده اند، چون فقر و سختي را چشيده و حال كه از توان مالي برخوردار است، تمام تلاش خود را براي مدرسه سازي، مسجد سازي و كمك به ايتام و فقرا و مستمندان بسيج نموده اند.

از مسئوليت هاي ايشان نيز رئيس نظام مهندسی شهرستان مراوه تپه، نایب رییس نظام مهندسی گنبد کاووس رییس هیت بوکس شهرستان گنبد کاووس، عضو هیت مدیره نظام مهندسی استان گلستان،مشاور عالی شورای مرکزی نظام مهندسی کشور، نایب رییس شورای انتظامی نظام مهندسی کشور، عضو هیت رییسه فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و... مسئوليت هاي ديگر مي باشد.

 در سال ۱۳۹۵ و در تاریخ دهم اردیبهشت با رای مردم به عنوان نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه مینودشت،گالیکش ،کلاله و مراوه تپه انتخاب شد و پس از عضویت در کمیسیون عمران مجلس به عنوان عضو ناظر شورای عالی معماری و شهرسازی ایران، رییس کمیته شهری و روستایی انتخاب گردید.

کوسه غراوی دوسال به عنوان عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 96و98 انتخاب گردید از سمت های دیگر ایشان:

1-عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی

2-رییس فراکسیون نظام مهندسی ساختمان کشور 

3-نایب رییس فراکسیون فرش و صنایع دستی

4-نایب رییس فراکسیون دیپلماسی ومنافع ملی

5-نایب رییس فراکسیون کمتر توسعه یافته کشوری

6-نایب رییس پارلمان دوستی ایران،برزیل،اروگویه و پاراگویه 

7-دبیر فراکسیون نقریب مذاهب اسلامی

8- سخنگویی فراکسیون مرز نشینان 

9-عضو شورای بین المجالس IPU

10-رییس بازرسی نظارت بر انتخابات شوراهایی استان گلستان

11-عضو شورای حل اختلاف و شهرداری های استان گلستان

12-عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی

13-عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی

14-عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی

اشاره کرد.